Anasayfa /  Foto Galeri

5 yaşında evlatlık verilen Elif 32 yıl sonra ailesini buldu!

Esra Erol, hafta içi her gün birbirinden farklı hikâyeleri ekranlarına taşımaya devam ediyor.

5 yaşında evlatlık verilen Elif 32 yıl sonra ailesini buldu! - Sayfa 1

Esra Erol, hafta içi her gün birbirinden farklı hikâyeleri ekranlarına taşımaya devam ediyor.

5 yaşındayken evlatlık verilen Elif, 32 yıl sonra ailesini aramak için, Esra Erol’da programına katıldı. Kendisini büyüten annesi hayatta iken, onu üzmemek için biyolojik ailesini aramadığını, üvey babasının desteği ile şimdi ailesini aradığını belirtti. Biyolojik ailesini arayan Elif’in, Esra Erol sayesinde, isteği gerçek oldu. Aile fertleri hakkındaki gerçekleri öğrenen Elif, dört farklı kimlik kullanan babasının, yasadışı işlere bulaştığını ve 1995 yılında vefat ettiğini öğrendi. Canlı yayında ilk defa bir fotoğrafla babasını gören Elif, gözyaşlarına hakim olamadı.  

5 yaşında evlatlık verilen Elif 32 yıl sonra ailesini buldu! - Sayfa 2

Öldü zannettiği annesi canlı yayına bağlandı! 

32 yıldır ailesini arayan Elif, annesinin de yaşadığını öğrendi. Esra Erol’da programına bağlanan annesi Fatma Hanım, kocasının kendisine şiddet uyguladığını, öldü diye hastane kapısına bırakıldığını, döndüğünde de çocuklarını bulamadığını, para karşılığı satıldıklarını öğrendiğini anlattı.

Çocuklarını çok aradığını vurgulayan anne, son evliliğinden iki oğlu, bir de kızı olduğunu belirtti.

5 yaşında evlatlık verilen Elif 32 yıl sonra ailesini buldu! - Sayfa 3

 Yıllardır görmediği kardeşi de canlı yayında! 

Aynı zamanda Elif’in kız kardeşi Ayşegül’ü de bulan Esra Erol, iki kardeşi 4G bağlantısı ile görüştürdü. İngiltere’de olan kız kardeşi Ayşegül, kendilerinden büyük bir ablaları olduğunu bildiğini ifade etti.

5 yaşında evlatlık verilen Elif 32 yıl sonra ailesini buldu! - Sayfa 4

Yıllardır görmediği kardeşi de canlı yayında! 

Aynı zamanda Elif’in kız kardeşi Ayşegül’ü de bulan Esra Erol, iki kardeşi 4G bağlantısı ile görüştürdü. İngiltere’de olan kız kardeşi Ayşegül, kendilerinden büyük bir ablaları olduğunu bildiğini ifade etti. Ayşegül olan herkese, ‘acaba kardeşi olabilir mi’ diye baktığını, kardeşini de çok aradığını söyledi.