Anasayfa /  Güncel

5 gündür her yerde aranan doktor, evinin 50 metre ilerisinde bulundu

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, 5 gündür kayıp olarak aranan doktor Uğur Tolun'un cansız bedeni, evine 50 metre mesafede bulundu. Kullanılmayan tren yolunun altından geçen menfeze aracıyla düştüğü öğrenilen Tolun'un kesin ölüm sebebi otopsinin ardından belli olacak.

Abone ol
Abone ol 18 Ocak 2021 20:09

Kocaeli'de özel bir hastanede çalışan ve 5 gün önce evinden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Dr. Uğur Tolun'un cansız bedenine evinin 50 metre ilerisinde bulunan menfezde ulaşıldı.

ARACIYLA MENFEZE DÜŞMÜŞ
Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı 51 yaşındaki Tolun'un cansız bedeni, 200'ün üzerinde arama kurtarma ekibince sürdürülen arama çalışmalarının 5. gününde bulundu. Tolun'un oturduğu sitenin 50 metre ilerisinde bulunan ve kullanılmayan tren yolunun altından geçen menfeze aracıyla düştüğü tespit edildi.

EVİNİN 50 METRE YAKININDA ARACININ İÇİNDE BULUNDU
Ekipler, Kartepe'nin neredeyse her yanını didik didik aradı. 5. günde ise aramaların sürdüğü alan genişletildi. JAK, AFAD, AKUT ve İHH Arama Kurtarma ekiplerinden oluşan timler Uğur Tolun'un aracını, evinin 50 metre ilerisinde bulunan menfezde tespit etti. Aracın içinde ise Uğur Tolun'un cansız bedeni bulundu. Olay yerine gelen Uğur Tolun'un yakınları birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü.

Etiketler Kocaeli
Yorumlar