Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

4N1K İlk Aşk 10.Bölüm Fragmanı izle

4N1K İlk Aşk 10.Bölüm Fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen 4N1K İlk Aşk dizisinin yeni bölümü 14 Eylül Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 09 Eylül 2018 02:16

4N1K İlk Aşk 10.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Burak Yörük gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı 4N1K İlk Aşk bu hafta yayınlanacak mı?SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Ela Hoca ile konuşurlarken yakalanan Yaprak ve Barış zor durumda kalıyor. Ela Hoca’nın anlattıklarından etkilenen Ali ona yardım etmeye karar veriyor. Oğlunu bulmak için Ali çeteyi seferber ediyor. Yaprak ile Barış’ı sürekli yan yana bulan çete duruma el koyuyor. Kendine mesafe koyan çete ile Yaprak’ın arası ilk kez bozuluyor. Tekin ve Jülide, Ela’ya Barış ve Yaprak’la konuşup her şeyi inkar etmesi için baskı yapıyor. Sinan ile arası açılan Ece yaptığı seçimden dolayı çok pişman oluyor. Sinan’la konuşmaya çalışan Ece beklemediği bir tepki alıyor. Okula yeni gelen öğrenci ilginç tavırları ve hakkında çıkan dedikodular nedeniyle büyük gizem yaratıyor. Müdür ile arasını iyi tutmaya çalışan Yaprak, yeni öğrenciye rehberlik yapmaya gönüllü oluyor. Ancak Tuna hiç de göründüğü gibi bir çocuk değildir.
Yorumlar