Anasayfa /  Milli piyango

27 Ekim 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! İşte kazanan numaralar!

27 Ekim 22020 Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto'da bir kez daha çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 33 milyon 515 bin 560 TL. İşte kazanan numaralar!

Abone ol
Abone ol 28 Ekim 2020 04:14

27 Ekim 2020 Süper Loto sonuçları belli oldu! İşte kazanan numaralar!

Süper Loto'da bir kez daha çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 33 milyon 515 bin 560 TL. İşte kazanan numaralar!

27 EKİM 2020 SÜPER LOTO DEVRETTİ

Süper Loto'nun 27 Ekim çekilişinde 6 bilen çıkmazken 5 bilenler 43 bin 867 lira 50 kuruş kazandı.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ, SAAT KAÇTA YAPILIYOR?

Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilişi yapılan Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam yapılacak. 27 Ekim Süper Loto çekilişi saat 21.30'da Millipiyangoonline.com adresinde canlı olarak yapılıyor.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar