Anasayfa /  Yaşam /  Burçlar- astroloji

23 Nisan 2019 Salı Günlük Burç Yorumları | Günlük Burç Yorumları - Astroloji

23 Nisan 2019 Salı burç yorumları haberimizde. Burç yorumlarında sizleri neler beklediğini Trhaberler olarak sizler için hazırladık. Bugün aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor? İşte 23 Nisan 2019 Salı Burçlar

Abone ol
Abone ol 22 Nisan 2019 23:01

23 Nisan 2019 Salı günü; Koç Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Boğa Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor? İkizler Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor? Yengeç Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Aslan Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Terazi Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor? Akrep Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Başak Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Yay Burcu için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Kova Burciçin aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?  Balık Burcu, için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?

Tüm burçların yorumları sizler için derledik.  Siz de burcunuzla ilgili fikir almak isterseniz her gün burç yorumlarını Trhaberler Astroloji sayfasında bulabilirsinizİşte 23 Nisan 2019 Salı Burç YorumlarıKoç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu 23 Nisan 2019 Salı Günü Burç yorumlarında neler var 

23 Nisan 2019 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 

Büyük hırslarınız bugün akşama kadar meyve verebilir. Gün içerisinde dürtüsel seçimler yapmamak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Beklenen sonuçlar ne olursa olsun, siz makul kararlar alacaksınız. Ve başınızı yastığa rahat koyabileceksiniz.

23 Nisan 2019 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 

Kişisel ilişkilerinizi ve durumlarınızı düşünürken, hava kararabilir! Bütün gün ilişki durumlarınızı, sorunlarınızı gözden geçirebilir ve daha fazla zamana, ilgiye ihtiyaç duyan kişileri belirleyebilirsiniz. Bu yüzden arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte zaman geçirip, farklılıkları sıralayarak ve varsa yanlış anlamaları değerlendirerek bir sonuca varacaksınız. Size kolay gelsin.

23 Nisan 2019 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün en büyük endişeniz, sağlığınız olabilir. Bu durum egzersiz sürelerini oldukça uzatabilir. Ve tabii ki bugün yediklerinize dikkat edebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde, işinizde çok büyük karlar elde edebilirsiniz. Ruh eşinizle, içinizden geldiği gibi davranacağınız bir akşam geçirmeniz muhtemeldir.23 Nisan 2019 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün iç huzura doğru bir yolculuk sizi bekliyor. Bu durum sizi, içe yönelme ve alternatif düşünce okulunu keşfetmeye zorlar. Mistik ve metafiziksel yönlere eğilimli olmanız muhtemeldir. Birkaç sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. Kendinizi öğleden sonra nakit konusunda biraz sıkışmış bulabilirsiniz. Ancak akşam, her şey standardını bulacaktır ve gelecek planları yapmak için gece sizi bekliyor olacaktır.23 Nisan 2019 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 

Özgüven ve inanç, başarıya ulaşacağınız bisikletin iki tekerleği gibidir. Ve siz iki tekerleğe de sahipsiniz. Görevinize olan bağlılığınız, iş yerindeki herkesin hayran olduğu bir durumdur. Sizin için işinizden çok, birilerinin size hayran olması daha önemlidir. Bu yüzden her durumda başkalarına yardım etmeniz şaşırtıcı değil. Güç sizinle olacaktır.23 Nisan 2019 Salı Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün, samimiyetin ve dakikliğin bir modeli olabilirsiniz. Kendinizi parmakla gösterilen insan olarak bulabilirsiniz. Ancak bugün sizin için anahtar kelime, “dikkat” olmalıdır. Sözleşmeler, söz konusu olduğunda daha ince detaylara dikkat edin. Herkesin bildiği gibi; Önlem, tedaviden daha kolaydır.

23 Nisan 2019 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 

İş yerindeki müdürleriniz, çabalarınız için sizi takdir edebilir. Övgülere alışık bir yapınız olsa da bu durum hoşunuza gidecektir. Hatta bugün terfi veya maaş bile alabilirsiniz. Rakipleriniz ile çekişmeler yaşayabilirsiniz ancak bugün onların günü değil. Bugün sizin başarı gününüz olacaktır.

23 Nisan 2019 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 

Hayallerinizi yaşama zamanı geldi. Hayalinizdeki evi ya da arabayı alabilirsiniz. Bütün gün hayallerinize ulaşmanın keyfini sürdükten sonra, akşam saatini aile ve sevdikleriniz için ayırabilirsiniz. Yeni rahat köşeniz için, sanat eseri satın almayı yarına bırakabilirsiniz.23 Nisan 2019 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 

Hedeflerinize ulaşmak için, hareket etmeniz gerekiyor. Artık adınızı, gerçek hedefler ve bu doğrultuda atılan gerçek adımlar ile bahsettirmenin zamanı geldi. İş cephesinde beklediğiniz maddi yardımlar gelmeyebilir. Aşk yolculuğunuz da hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. Sizin için bu konuda en doğrusu biraz beklemek olacaktır.

23 Nisan 2019 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bugün önceliğiniz, ilişkiniz olabilir. Onu tepeden tırnağa şımartabilirsiniz. İş yerinde, meslektaşlarınıza karşı dikkat kesilecek ve kriz zamanlarında onları koruyacaksınız. Sosyal çevrenizde sevimli görünecek ve onları eğlendireceksiniz. Sonuç olarak, sizin için iyi bir gün olacaktır.

23 Nisan 2019 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 

“Benim içimde, ne müzisyenler, ne sanatçılar, ne yetenekler yatıyor!” diyordunuz da kimse inanmıyordu. Bugün dışa vurum günü olabilir. Bazı kötü eleştiriler olsa bile genel anlamda güzel geri dönüşler alacaksınız. Bu durum coşkunuzu arttıracaktır. Bugünü eğer isterseniz bir şölene bile dönüştürebilirsiniz.

23 Nisan 2019 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Bugün eğlence dolu bir gün olabilir. Para harcamayı ne kadar sevdiğinizi bilmeyen yok. Bugün mottonuz: Lükslerimi bana verin, gereksinimlerim olmadan da yaşarım! Ayın bitmesine daha bir hafta var, tasarrufu elden bırakmamanızı tavsiye ederiz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN22 Nisan  – 29 Nisan 2019 Haftalık Burç Yorumları - AstrolojiMart 2019 aylık burç yorumları için tıklayıniOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.
Yorumlar