Anasayfa /  Foto Galeri

2019 yılında Twitter’da en çok neler konuşuldu?

En çok tercih edilen sosyal ağlardan biri olan Twitter'da bu senenin en çok konuşulan olayları ve kişiler belli oldu.

2019 yılında Twitter’da en çok neler konuşuldu? - Sayfa 1

2019'a veda etmemize sayılı günler kala milyonları bir araya getiren sosyal ağ Twitter, bu sene de Türkiye gündeminin nabzını tuttu. Türkiye’de Twitter’ın 2019 sohbetlerinde en çok adı geçen isim ise Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da sohbetlere ağırlığını koyan isim... 

2019 yılında Twitter’da en çok neler konuşuldu? - Sayfa 2

TWITTER'DA EN ÇOK KONUŞULAN DİZİ İSE GAME OF THRONES OLDU

Eğlence kategorisinde ise en çok kullanılan hashtaglerde bu sene final yapan Game of Thrones (#GoT) yer alırken #senanlatkaradeniz, #arifgibisevmek #hercai #survivor2019 hashtagleri en üst sıralarda yer aldı.

2019 yılında Twitter’da en çok neler konuşuldu? - Sayfa 3

TWITTER'DA EN BEĞENİLEN PAYLAŞIMLAR

Kanserle verdiği mücadele örnek isim haline gelen Naslihan Cantay ölümü ile milyonlar yasa boğarken Haluk Levent'in Çantay hakkında attığı Tweet en çok beğenilenlerden biri oldu. Popüler fotbolcu Merih Demiral’in “Ne mutlu Türk’üm diyene” tweeti ise 200 binden fazla beğeni ile en çok beğenilenler arasına girdi.

2019 yılında Twitter’da en çok neler konuşuldu? - Sayfa 4

RADAMEL FALCAO, TWITTER’A DAMGA VURDU

En çok retweet edilen tweet ve en beğenilen Tweetlerden biri, Galatasaray’ın transfer ettiği ünlü futbolcu Falcao’nun gelişini duyurduğu Tweet oldu. Ekrem İmamoğlu’nun #BirlikteKazandık hashtagiyle seçim sonrası paylaştığı duyuru Tweet’i ve Fatih Terim’in “look at the tabela” Tweet’i de en fazla retweet edilenler ve beğenilenler arasındaydı.