Anasayfa /  Spor

2019 Kadınlar Dünya Kupası Fransa Güney Kore Kadınlar Dünya Kupası TRT Spor canlı şifresiz izle - canlı maç izle

Fransa Güney Kore Kadınlar Dünya Kupası TRT Spor canlı şifresiz izle - canlı maç izle. Fransa, Güney Kore'yi konuk edecek ve bu müthiş karşılaşma TRT SPOR'dan canlı yayınlanacak. Fransa Güney Kore Kadınlar Dünya Kupası TRT Spor canlı şifresiz izle 

Abone ol
Abone ol 07 Haziran 2019 15:25

Fransa Güney Kore Kadınlar Dünya Kupası TRT Spor canlı şifresiz izle - canlı maç izle. Fransa, Güney Kore'yi konuk edecek ve bu müthiş karşılaşma TRT SPOR'dan canlı yayınlanacak. Fransa Güney Kore Kadınlar Dünya Kupası TRT Spor canlı şifresiz izle Fransa Güney Kore Kadınlar Dünya Kupası TRT Spor canlı şifresiz izle - canlı maç izle

Fransa Güney Kore Kadınlar Dünya Kupası TRT Spor canlı şifresiz izle - canlı maç izle

İspanya Güney Afrika kadınlar dünya kupası maçı canlı izle - Şifresiz canlı maç izle. Bu yıl 8'incisi düzenlenen FIFA Kadınlar Dünya Kupası'nda heyecan başlıyor.İspanya Güney Afrika kadınlar dünya kupası maçı canlı izle - Şifresiz canlı maç izleİspanya Güney Afrika kadınlar dünya kupası maçı canlı izle - Şifresiz canlı maç izle

İspanya Güney Afrika kadınlar dünya kupası maçı canlı izle - Şifresiz canlı maç izleFIFA Kadınlar Dünya Kupası TRT SPOR'daBu yıl 8'incisi düzenlenen FIFA Kadınlar Dünya Kupası'nda heyecan yarın başlıyor. Organizasyonun ilk gününde ev sahibi Fransa, Güney Kore'yi konuk edecek ve bu müthiş karşılaşma TRT SPOR'dan canlı yayınlanacak.

Fransa'nın ev sahipliğinde yarın başlayacak ve 7 Temmuz'a kadar devam edecek organizasyonda, 24 takım 6 grupta mücadele edecek. 

ABD'nin 3 kez zaferle ayrılarak en başarılı takım unvanını elde ettiği organizasyonda, gruplarını ilk iki sırada tamamlayanlar ile en iyi 4 grup üçüncüsü, adlarını son 16 turuna yazdıracak.

Video Yardımcı Hakem (VAR) sisteminin ilk kez kullanılacağı organizasyonun ilk gününde, ev sahibi Fransa, Güney Kore'yi Paris'teki Parc des Princes Stadı'nda konuk edecek. Mücadele, TSİ 22.00'da başlayacak ve TRT SPOR'dan canlı yayınlanacak.

Turnuvada mücadele edecek takımların gruplara dağılımı şöyle:

A Grubu: Fransa, Güney Kore, Norveç, Nijerya

B Grubu: Almanya, Çin, İspanya, Güney Afrika

C Grubu: Avustralya, İtalya, Brezilya, Jamaika

D Grubu: İngiltere, İskoçya, Arjantin, Japonya

E Grubu: Kanada, Kamerun, Yeni Zelanda, Hollanda

F Grubu: ABD, Tayland, Şili, İsveç

TRT SPOR CANLI İZLE

TRT SPOR FREKANSI

Türksat 3A uydusunda yer alan TRT Spor TV HD yayınının frekans bilgileri 17 Ocak 2018 tarihinde sitemize eklendi/güncellendi. Güncel frekans bilgileri yanı sıra, yayının uydu alıcılarınızda izleyebilmeniz için frekans bilgilerinin nasıl yüklendiği hakkında bilgi de aşağıda mevcut.

Uydu Adı : Türksat 3A

Frekans : 11054

Polarite : V (Dikey)

Sembol : 30000

FEC : 3/4

Kapsama Alanı : Batı

Şifre : Şifresiz

Kalite : HD

Video PID : 1603

Audio PID : 17032019 FIFA Kadınlar Dünya Kupası için geri sayım! 2019 Kadınlar Dünya Kupası doodle oldu!2019 Kadınlar Dünya Kupası Doodle oldu. Google tarafından dikkat çekilen Kadınlar Dünya Kupası her turnuvada büyük çekişmeye sahne oluyor. 2019 FIFA Kadınlar Dünya Kupası başlıyor, kadın ve erkek futbolu arasındaki farklar neler? İşte Kadınlar Dünya Kupası hakkında merak edilenler…

2019 KADINLAR DÜNYA KUPASI

7 Haziran Cuma günü oynanacak Fransa-Güney Kore maçıyla başlayacak turnuvada bu sene altı farklı grupta toplam 24 takım yer alacak. Dört takımlı grupları ilk iki sırada tamamlayan ekipler, ilk 16’ya yükselmeye hak kazanırken, grupları en fazla puan kazanarak bitiren en iyi 4 takım da yine son 16’ya kalacak. 2015’e kadar 16 finalistle düzenlenen turnuvada bu sayı 2019’da ilk kez 24’e yükseltildi.

Bir ay sürecek turnuva 7 Temmuz’da Lyon şehrindeki 59 bin kapasiteli Parc Olympique Lyonnais Stadı’nda oynanacak final karşılaşmasıyla son bulacak.

FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2019 Fransa- Takımlar ve Gruplar

A Grubu: Fransa, Norveç, Güney Kore, Nijerya

B Grubu: Almanya, İspanya, Çin, Güney Afrika

C Grubu: İtalya, Brezilya, Avustralya, Jamaika

D Grubu: İngiltere, İskoçya, Arjantin, Japonya

E Grubu: Hollanda, Kanada, Yeni Zelanda, Kamerun

F Grubu: İsveç, ABD, Şili, Tayvan

ERKEKLERİN OYNADIĞI FUTBOL İLE FARK VAR MI?

Kadın futbol turnuvalarında erkelere kıyasla herhangi bir kural farkı bulunmuyor. 1991’de Çin’de düzenlenen ilk FIFA Kadınlar Dünya Kupası’nda maçlar, 40’ar dakikalık iki devre olarak toplamda 80 dakika oynandı. 1995’te İsveç’te düzenlenen turnuvada bu süre 90 dakikaya uzatıldı.

Ancak her iki takım da maç esnasında toplamda iki kere mola kullanma hakkına sahipti. Daha sonra yapılan turnuvalar için yapılan toplantılarda ABD sınırsız oyuncu değişimi önerisini sundu. Ancak bu istek kabul edilmedi. Kadın futbolunda oyuncu değiştirme hakkı erkeklerdeki gibi 3 ile sınırlı.


Yorumlar