Anasayfa /  Foto Galeri

19 Haziran Babalar Günü resimli ,içten babalar günü sözleri mesajları

19 Haziran bugün Babalar Günü birçok ülkede kutlanacak. Bu yıl diğer babalar gününden farklı sosyal mesafeli bir babalar günü olabilir.,Hayattaki en önemli şeylerin başında gelen ailemizin direği olan babalarımız için, Sosyal medyada paylaşabileceğiniz içten, resimli babalar günü sözleri ve mesajlarını buradan bulabilirsiniz.

19 Haziran Babalar Günü resimli ,içten babalar günü sözleri mesajları - Sayfa 1

Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam...

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

19 Haziran Babalar Günü resimli ,içten babalar günü sözleri mesajları - Sayfa 2

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım.

Dün, bugün ve yarın. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizim ki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

19 Haziran Babalar Günü resimli ,içten babalar günü sözleri mesajları - Sayfa 3

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile babalar gününüz kutlu olsun.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

19 Haziran Babalar Günü resimli ,içten babalar günü sözleri mesajları - Sayfa 4

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Babalar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.