Anasayfa /  Foto Galeri

17 Nisan güncel akaryakıt benzin, motorin, LPG fiyatları!

Akaryakıt fiyatlarına son olarak 15 Nisan 2022 tarihinde rekor bir zam gelmişti. Akaryakıt fiyatları 17 Nisan itibariyle benzin 19 TL, motorin 22 lira ve LPG 12 liradan satılıyor. Ancak Class Petrol rekor bir indirim yaparak akaryakıt fiyatlarını düşürdü. İşte satış fiyatları...

17 Nisan güncel akaryakıt benzin, motorin, LPG fiyatları! - Sayfa 1

Petrol fiyatları Rusya ve Ukrayna savaşı yüzünden dalgalı seyretmeye devam ediyor. Son olarak brent petrolün fiyatı 11 doları civarında. Petrol fiyatı artıkça Türkiye'deki akaryakıt fiyatları her geçen gün artıyor.

17 Nisan güncel akaryakıt benzin, motorin, LPG fiyatları! - Sayfa 2

Motorin fiyatlarına son olarak pazartesi gecesi 11 Nisan günü indirim gelmiş ve 1,04 lira bir düşüş yaşanmıştı. Ancak motorin fiyatlarına son olarak ise 15 Nisan Cuma günü 1 lira 75 kuruş rekor zam gelmiş ve motorin fiyatları 22 liranın üstüne çıkmıştı.

17 Nisan güncel akaryakıt benzin, motorin, LPG fiyatları! - Sayfa 3

Akaryakıt fiyatları şu anda benzin 19 lira, motorin ise 22 lira civarında seyrediyor. Otogaz ise 12 lira. Ancak Türkiye'de uzun zamandır hizmet veren Class akaryakıt firması motorin, benzin ve LPG fiyatlarında rekor indirim yaptı. CLass Petrol'de akaryakıt fiyatları 17 Nisan tarihi itibariyle şöyle oldu. Class petrolde benzin şu anda 18 lira 5 kuruşa satılıyor. Motorin ve LPG fiyatları da düşüş gösterdi. 

17 Nisan güncel akaryakıt benzin, motorin, LPG fiyatları! - Sayfa 4

Motorin aynı akaryakıt istasyonunda 21 lira 2 kuruşa satılırken, LPG ise 10 lira 88 kuruştan satılmaya başlandı.