Anasayfa /  Milli piyango

16 Kasım On Numara sonuçları saat kaçta açıklanacak?

On Numara çekilişi için geri sayılıyor. On Numara çekilişinde beklenen büyük ikramiye 130.541 TL. On Numara çekilişine adım adım yaklaşırken çekiliş saati ve sonuç sorgulama ile ilgili detaylar merak konusu. Peki 16 Kasım On Numara çekilişi saat kaçta?

Abone ol
Abone ol 16 Kasım 2020 11:59

On Numara çekilişi heyecanla bekleniyor. On Numara çekilişi Pazartesi ve Cuma olmak üzere haftanın iki günü gerçekleştiriliyor. Bu haftanın ilk On Numara çekilişi bu akşam yapılacak. Peki 16 Kasım On Numara sonuçları saat kaçta açıklanacak, nasıl oynanır?

ON NUMARA ÇEKLİŞİ SAAT KAÇTA?

16 Kasım On Numara çekilişi bu akşam saat 20.00'da başlayacak.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

1 ile 80 numara arasından 22 numara çekilip, bu 22 numara arasından 10 adet numaranın bilinmesine dayanan bir oyun olan On Numara’da 10 numara bilenler, 9 numara bilenler, 8 numara bilenler, 7 numara bilenler, 6 numara bilenler ve hiç bilmeyenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler, kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de On Numara oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği On Numara’da her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/on-numara/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Yorumlar