Anasayfa /  Güncel /  3 sayfa-cinayet-kaza

10 yaşındaki öz oğlu Kayra'yı bıçaklayarak öldürdü, daha sonra kendini astı! Talihsiz baba...

10 yaşındaki oğlunu bıçakla öldürdü daha sonra intihar etti! Akıllar durgunluk veren olayın ardından son dakika bilgileri ajanslar tarafından paylaşılıyor. Acı olay Tokat'ta yaşandı. Tokat Devlet Hastanesi'nin ana okulunda müdür yardımcısı olarak çalışan 37 yaşındaki Tuğba Uzun, 10 yaşındaki oğlu Kayra'yı bıçaklayarak öldürdü, ağır psikolojik problemleri olduğu iddia edilen Tuğba Uzun öz oğlunu öldürdükten sonra doğal gaz borusuna kendini asarak intihar etti!

Abone ol
Abone ol 18 Ocak 2020 12:48

DHA'nın aktardığı bilgilere göre Tuğba Uzun'un eşi Mustafa Uzun da Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nde mühendis olarak çalışıyordu. Akşam 21:30 sularında lojmana gelen Mustafa Uzun, zile çaldı çaldı fakat açan olmadı. Daha sonra telaşlanarak çilingir yardımıyla eve giren Uzun, eşi Tuğba Uzun ve oğlu Kayra Uzun'un cansız bedenleriyle karşılaştı. Kayra özel bir okulda dördüncü sınıfa gidiyordu. Son dakika bilgisine göre acılı baba fenalık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı.

Tokat Devlet Hastanesi'nin ana okulunda müdür yardımcısı olarak görev yapan ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Tuğba Uzun (37), evinde oğlu Kayra'yı (10) bıçaklayarak öldürdükten sonra, kendini doğal gaz borusuna asarak yaşamına son verdi. Çilingir ile açılan eve giren baba Mustafa Uzun, eşi ve oğlunun cansız bedeni ile karşılaşınca fenalık geçirdi.

Ekiplerin yaptığı incelemede anne ile oğlunun yaşamını yitirdiği belirlendi. Yapılan ilk incelemede psikolojik sorunları olduğu gerekçesiyle depresyon ilaçları kullandığı öğrenilen anne Tuğba Uzun'un, oğlunu ekmek bıçağı ile öldürdükten sonra kendini mutfakta doğal gaz borusuna asarak intihar ettiği saptandı. Acı olay sonrası fenalık geçiren baba Mustafa Uzun, sağlık ekipleri tarafından Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis ve savcının evde yaptığı incelemenin ardından anne ile oğlunun cansız bedeni otopsi için Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler Tokat Aile Faciası
Yorumlar