Anasayfa /  Medya /  Dizi

'Sen Anlat Karadeniz' bu hafta da Diriliş'ten önde!

ATV'nin hızlı başlayan dizisi #SenAnlatKaradeniz' reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Bu hafta da Diriliş Ertuğrul'dan önde olan karadeniz dizisi her çarşamba gündeme oturuyor.

Abone ol
Abone ol 15 Şubat 2018 11:23

ATV'nin hızlı başlayan dizisi 'Sen Anlat Karadeniz' reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Bu hafta da Diriliş Ertuğrul'dan önde olan karadeniz dizisi her çarşamba gündeme oturuyor.

Çarşamba günlerinin vazgeçilmeyen reyting birincisi TRT'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul olurdu.

Ancak ATV'de başlayan 'Sen Anlat Karadeniz' dizisi Diriliş Ertuğrul'u geçerek zirvede yer aldı. Üst üste zirvede yer alan dizi gündemden düşmüyor. Reyting listesine göreKaradeniz dizisi birinci olurken Ertuğrul ikinci sırada kaldı.

İşte reyting listesi:

'SEN ANLAT KARADENİZ' DİZİSİNİN KONUSU

"Aşkına ihanet ettiğin adama son bir kez bak!"

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.


Yorumlar