Anasayfa /  Medya /  Dizi

'Muhteşem İkili’ karakter klipleri

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi 'Muhteşem İkili’nin yeni tanıtımı yayınlandı. Dizinin ana karakterleri 'Mert Barca' ve 'Mustafa Kerim Can'ı tanıyalım.

Abone ol
Abone ol 11 Ekim 2018 14:46

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi 'Muhteşem İkili’nin yeni tanıtımı yayınlandı. Dizinin ana karakterleri 'Mert Barca' ve 'Mustafa Kerim Can'ı tanıyalım.

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can (teşkilatta bilinen adı ile MKC), bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

 'Muhteşem İkili’de İbrahim Çelikkol; gözü kara, cesaretiyle kendisini tehlikeye atmaktan çekinmeyen Barca’yı oynarken, zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi ise Kerem Bürsincanlandırıyor.

"Muhteşem İkili" yakında Kanal D'de başlıyor!


Etiketler ibrahim çelikkol
Yorumlar